En vanlig lørdag på Grenland FHS

En vanlig lørdag på Grenland FHS

En helt normal lørdag med seminar og korridorkveld med lille internatet.

I dag hadde vi en helt vanlig lørdag. Vi har alltid seminar på lørdag som starter kvart over ni, og i dag var det aktivitet som stod på plan. Vi hadde ganske fritt valg, noen stod på skøyter, andre hadde egentrening, sandvolley, bordtennis osv. 

Jeg var med åtte andre i sandvolleyballhallen og spilte sandvolley. Det var ganske så kjekt! 

morgenfugler hele gjengen! 

Jeg har aldri vært a-menneske! SURA! 

Asalea tok frem fotballskilsa

Da måtte selvføgelig jeg og brife litt ;-)

Erlend viser hvordan man skal gjøre det.

haha, har ikke peiling på hva som skjer her! 

 

Etter sandvolley, så spiste vi middag som alltid er GRØT på lørdager og halv fire er det boller og saft! 

I dag var det også korridorkveld. I løpet av året har alle korridorene, en lørdagskveld der de skal underholde, i dag var lille internatet sin tur. Det var kjempe morsomt, like spesielt ironien om at det er så langt å gå dit, som det egentlig ikke gjør! Her er noen bilder fra kvelden. 

spente elever sitter klare

Marin er helt klart med! 

Martin fulgte showet fra skammekroken! 

noen fra fotballinja 

Morsomt ble det når det ble 10 heldige skulle lage romantisk statue av to andre. Å hvertfall når de fant ut at de måtte bytte plass med person med samme kjønn. Her hadde Camilla lagd statue av Monika og Erlend, å så slik ut når hun fikk vite at hun skulle bytte plass med Monika. 

Flere morsomme statuer :-p

Mathias sin statue av Sonja og Joakim. 

Så fant han ut at han måtte bytte plass med Joakim ;-)

 

Det var mye morsomt, å en kjempe bra korridorkveld! Alt i alt en herlig lørdag på Grenland FHS :-D

 

xoxo Karina 

  • Backpacker
  • Botrening
  • Estetisk reisemix
  • Fotball
  • Håndball
  • Reise/bistand
  • Reiseliv
  • Roadservice
  • Sandvolley

Grenland Folkehøgskole

3946 Porsgrunn

Telefon: 35 56 04 50

Fax: 35 51 11 73

e-post: info@grenland.fhs.no


Se kart